Головна / Гайди та поради / Аеропорти лоукостерів / Аеропорт Амстердам Схіпхол (AMS)

Аеропорт Амстердам Схіпхол (AMS)

Аеропорт Схіпхол – головний аеропорт Амстердаму, знаходиться на відстані 20 км від столиці Нідерландів. Це один з найбільших аеропортів Європи, тому пошук свого терміналу та гейту може забрати достатньо часу.

Саме в цей аеропорт здійснює перельоти лоукост Transavia з польського міста Катовіце.

Як доїхати із Схіпхолу в Амстердам

Найпростішим та найоптимальнішим способом доїхати з аеропорту є за допомогою швидкісного поїзду. Ціна проїзду – 5,30 Євро. Залізнична станція знаходиться на найнижчому рівні аеропорту, а квиток можна купити в одному з терміналів. Поїзди відправляються кожні 10-20 хвилин, а вночі – приблизно кожну годину. Час в дорозі – 14-17 хвилин.

Також в Амстердам можна доїхати на Amsterdam Airport Express (автобус №397). Ціна квитка – 6 Євро. Вночі від аеропорту до міста курсує автобус №97. Вони відправляються з платформи B11, а доїхати можна до площ Museumplein, Rijksmuseum та Leidseplein. Час в дорозі – 25-30 хвилин.

Також від аерпорту прямо до готелю можна доїхати на таксі. Ціна питання від 40-50 Євро.

Офіційний сайт аеропорту: www.schiphol.nl/en . Тут можна ознайомтись з розкладом авіарейсів та іншою інформацію щодо Схіпхолу.

Аеропорт працює цілодобово, має один термінал, який веде до трьох залів для відправлення.

Також в аеропорті є безкоштовний доступ до Wi-Fi. Назва мережі – “Airport_Free_Wifi”. Ви отримуєте 4 години користування після під’єднання до мережі. Потім можна знову ввійти в мережу.

Ночівля в аеропорті Амстердам Схіпхол

В Амстердамському аеропорті можна спати, очікуючи свого рейсу лише вночі на кріслах та лавках. Також рекомендуємо відвідати зону між відділеннями E i F, де багато м’яких лавок та шезлонгів для відпочинку. Для кращого сну можна взяти вушні затикачі, оскільки в цій зоні зазвичай багато людей. Також, нагорі, поряд з гейтом D, є зелена зона відпочинку з шезлонгами та стільцями. Обов’язково потрібно мати при собі посадковий талон, щоб мати можливість переночувати в аеропорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM