Головна / Гайди та поради / Автобусні перевізники / FlixBus та PolskiBus об’єднуються!

FlixBus та PolskiBus об’єднуються!

Об’єднання FlixBus та PolskiBus створить найконкурентнішу пропозицію автобусних перевезень в Польщі на великі відстані. В системі FlixBus буде доступне сполучення як між полськими містами, так і до Німеччини, Австрії, Чехії, Угорщини та Словаччини. Купити квитки можна буде як на PolskiBus.com так і через FlixBus.com

Представники PolskiBus наголошують на тому, що така співпраця ще більше покращить якість послуг перевезення, а також зодовльнить потреби як поляків так і іноземних громадян, що бажають подорожувати до або з Польщі в Європу.

Керуючий директор FlixBus зауважує, що таке злиття допоможе об’єднати Польщу з всією мережею FlixBus у Європі, що дасть можливість збільшити пасажиропотік. FlixBus гарантуватиме однакову якість обслуговування у всіх автобусах мережі: пасажири отримають безкоштовний доступ до Wi-Fi, комфортні місця для сидіння з більшою кількістю місця для ніг, кондиціонером, розетками та туалетом на борту.

Квитки на всі напрямки доступні на сайті PolskiBus.com, але скоро їх можна буде придбати і на FlixBus.com.ua (для українців), а також в додатку для смартфона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM