Головна / Гайди та поради / Автобусні перевізники / PolskiBus: бюджетний варіант подорожувати Польщею та Центральною Європою

PolskiBus: бюджетний варіант подорожувати Польщею та Центральною Європою

Одним з найбюджетніших варіантів швидко і комфортно подорожувати між містами Польщі та Центральної Європи є подорож перевізником PolskiBus. ЗМІ, до речі, вважають PolskiBus найкращим польським перевізником. Воно й не дивно, адже він пропонує автобусні квитки вартістю від 1Zl=0.25Є (а ще кажуть Європою подорожувати дорого😉)

У кожному автобусі PolskiBus є безкоштовний WiFi, розетки,  система кондиціонування, туалети, також крісла осначені ременями безпеки (непогано звучить як для ціни від 1Zl, правда?).

Поїздки проводяться між містами Польщі: Бидгощ, Ченстохова, Гданськ, Катовіце, Кельце, Краків, Люблін, Лодзь, Ополе, Островець-Свентокшиський, Плоцьк, Познань, Радом, Жешув, Торунь, Варшава, Вроцлав і Закопане. Крім того PolskiBus має сполучення з кількома європейськими напрямками, такими як Берлін, Аеропорт Берлін-Шенефельд, Братислава, Будапешт, Прага та Відень.

Квитки також безпечно можна придбати на сайті самого перевізника тут. Після покупки для здійснення поїздки просто достатньо показати квиток водієві під час посадки в автобус зі смартфону (або роздрукованим).

Також на сайті перевізнику можна постійно дізнаватись про актуальні акції та спеціальні пропозиції, що висвічуються на головній сторінці сайту (до речі, до 26 березня 2018 діє розпродаж 100 000 квитків, деталі тут)

Досить цікавою пропозицією є  можливість доїхати з Кракова, Катовіц, Кельц, Ченстохови, Радома, Будапешту, Відня та Брно у три країни Прибалтики. Вже тепер можна купляти квитки  за приваблими цінами в Вільнюс, Ригу, Каунас або Таллінн. Це є результатом співробітництва з перевізником Eurolines (про нього пізніше).

UPD: в березні 2018 року компанія PolskiBus заключила договір про злиття з європейським перевізником FlixBus ( про нього тут). Перевізник обіцяє зберегти дешеві ціни PolskiBus і надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM