Головна / Ідеї на Різдво та Новий Рік / Новий рік у Мілані: італійське “Каподанно”

Новий рік у Мілані: італійське “Каподанно”

Новий рік у Мілані
Фото: hotelwindsormilan.com

Як святкують Новий рік у Мілані

Варіацій святкування Нового року у Мілані є чимало. Маєте бажання посмакувати італійською кухнею? Без проблем, велика кількість ресторанів та барів запрошують вас. Зарезервуйте столика, зробіть попереднє замовлення і насолоджуйтесь дійством. Не знаєте як це зробити? Ми користуємося tripadvisor.
Список усіх вечірок, дискотек та клубів тут. ✅

Традиції святкування Нового року в Італії тягнуться з минулих століть і називаються “Capodanno”, які тісно пов’язані з їжею.

Обов’язковою подією для всіх людей, від молодого до старого, –  є вечеря “Сан-Сільвестро”. Під час вечері їдять страви з чечевиці, типових холодних закусок із масляною основою, вважаючи, що це принесе добробут у майбутньому. Такі вечері тривають доволі довго, впродовж декількох годин, тому не очікуйте 31 грудня отримувати послуги в ресторанах приблизно до 20:00. Завчасно зв’яжіться із закладом та дізнайтеся детальну інформацію.

Бій курантів на центральній площі Мілана

Новий рік у Мілані
Фото: hotelwindsormilan.com

Зустрінь бій курантів на історичній і головній площі Мілана: Piazza Duomo та Piazza Cаstello. Незабутня атмосфера, феєрверки та море вражень. Там ваша ніч буде освітлена барвистими феєрверками муніціпалітету Мілана та багатьма живими італіськими концертами, які чудово компонуватимуться з келихом шамапанського у вашій руці. Забудь про те, щоб прокинутись зранку, гульки тривають до світанку. Зверніть увагу, що в цей час ресторани та клуби в районі Дуомо будуть зачинені з міркувань безпеки. Це завжди траплялось, через те що власники закладів люблять використовувати власну піротехніку.

  • концерти в районі Дуомо переважно починаються о 20:00-21:00

Танці, дискотеки

Якщо ж ви драйові, сповнені сил, то вечірки в готелях та нічних клубах очікують тебе. Всі вони розташовані в декількох кроках від центру міста. Адже, всі знають, що Мілан – центр нічного життя Італії. Тому за танцями можна провести весь період святкування, знову ж таки переконайтесь, що ви забронювали собі місце, оскільки бажаючих багато.

Як потрапити до Мілану – бюджетний варіант перельоту, читайте тут.

 

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM