Головна / Ідеї на Різдво та Новий Рік / Святкуємо Новий рік на Мальті

Святкуємо Новий рік на Мальті

Мальта – острівна країна на півдні Європи, із столицею у місті Валетта. Середня температура взимку тут становить від 18С в грудні, до 15С в лютому. Тому для бажаючих відсвяткувати Новий рік у теплі та в Європі, Мальта є досить цікавим варіантом.

новий рік мальта
фото: 3.bp.blogspot.com

Безкоштовні новорічні розваги на Мальті

Новорічний вечір на Мальті вже став синонімом яскравих феєрверків та веселих вуличних вечірок. Особливим є те, що на відміну від багатьох країн, вони є безкоштовні. Звичайно, основна частина розваг відбувається у Валетті.

Також неподалік від Валетти є укріплене містечко Флоріана, де вібуваються гучні святкування Нового року з 2010 року. З того часу дійства там стали дуже гучними і є вельми очікуваними всіма жителями країни. По суті, ціле місто стає однією вечіркою.

Новорічна кухня на Мальті

Зазвичай, святкуючи Новий рік, мальтійці готують свої фірмові страви, до яких належать: курячий бульйон, запечені макарони, смажена курка або свинина з картоплею. Щодо десерту, то не обходиться без традиційного святкового медового кілечка, а також чашки міцної кави. Також мальтійці готують так званий каштановий пиріг.

Новорічна кухня Мальта
фото: thetastetrail.com

Щодо святких напоїв, то мальтійці замість шампанського випивають Imbuljuta Tal-Qastan. Що ж це за напій? Його можна назвати розкішним гарячим шоколадом. Він виготовляється з сушених каштанів, какао, мандаринових шкірок, гвоздики та цукру.

 

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM