Головна / Блог / Подорож без турагенцій: за і проти!

Подорож без турагенцій: за і проти!

Одні подорожують змалечку, хтось починає в повнолітньому віці, а дехто шукає пригод на старості літ. Ми з тих, для кого мандри стали невід’ємною частиною життя. У цьому пості ми розберемо всі за і проти турів через турагенства та самостійні мандрівки. Цікаво? Гортай далі 🙂

Звичайно, якщо ти лінива тушка і тобі важко відкрити нові лінк чи вкладку в браузері, щоб переглянути цікаву та корисну інфу, забронювати квиток на літак чи автобус, то цей пост не для тебе. Біжи в турагенцію, лишай гроші і не відходь від гіда, він скаже, куди можна піти, де можна випити, та щасливим вертайся додому.

Плануй подорож з пивком! За і проти турагенцій
Фото: mitvergnuegen.com

Привертає ж увагу, правда? Самому захотілось в паб і доброго лагера “оформити”.

Це не є пост “образи”, сам користувався такими послугами і скажу, що спочатку було непогано, доки не виникла можливість і розуміння того як робити подорож під себе!

ЗА:

  • готовий тур
  • гід (якщо пощастить на “прошареного“)
  • швидке оформлення
  • група таких же, як і ти

ПРОТИ:

  • час (готовий тур переважно включає в себе купу міст і мінімальну к-сть часу, щоб ознайомитись зі всіма “родзинками”, а хочеться і “двіж-Паріж” і культурного побачити. От у програмі “Орел і решка” знають як це зробити, а ми попробуємо виписати гайд як це зробити ВАМ!

До речі про → Париж в двох наших постах!

  • комфорт (у цьому випадку в бюджетних готових турах ви будете їздити не найкомфортнішими автобусами, нічні чи денні перевезення скоріше за вас зроблять на фото ще тим “алконавтом”)

Плануючи подорож самостійно, ти можеш міксувати літак, автобус вищого класу, швидкісний поїзд і машину (гадаю, про блаблакар всі чули).

  • лотерея або як попаде (бабуся з внуком,”жіночка” яка все знає, “руссо турісто” чи дійсно хороша компанія, яка буде сидіти за сусіднім місцем в автобусі чи житиме навпроти вашого номеру у готелі)

У такому разі на свою подорож ви можете запросити будь-кого з друзів, знайомих чи знайти компанію на одному з форумів мандрівників, соцмережах чи на нашому сайті (він побачив коментар і зрозумів – це “вона”)

  • житло (в багатьох турах від агенцій твоє житло розташоване за містом або ж у його віддалених районах, звичайно тебе туди відвезуть, але як же нічне життя?)

Чи заглядав ти на booking.com ? Для мене це найзручніший спосіб знайти та забронювати житло за цінами, які мене цікавлять, з хорошим розташуванням і умовами. Це не реклама, ми лише публікуємо інформацію, яка як новачку може вказати тобі на правильний вибір 😉

Заходь на наш сайт та дізнавайся багато цікавого про самостійні подорожі, варіанти яких ми будемо пропонувати, читай про наші поїздки, а також при виникненні запитань обов’язково пиши в коментарі, а ми будемо старатись давати вичерпну відповідь, або ж навіть присвятимо цьому цілу статтю!🌍📷

А також підписуйся на наш Instagram! 😉

ОФФТОП

Виморює читання? Трішки відпочинь за переглядом мого улюбленого шоу.

User Rating: 5 ( 1 votes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM