Аеропорт Париж-Бове BVA

Гайд аеропортом для лоукост авіаперевізників у Парижі

Аеропорт Париж-Бове знаходиться на відстані близько 80 км від столиці Франції. Саме сюди здійснюють багато рейсів такі лоукостери як Wizz Air та Ryanair.

З Парижем цей аеропорт зв’язують шатл-баси, що курсують після та перед кожним рейсом за маршрутом “Аеропрт Бове – станція метро Porte Maillot”. Період в дорозі – до 1,5 години.

Аеропорт Париж-Бове
Фото: vtcourses.fr

Забронювати квиток на автобус можна на офіційному сайті аеропорту: aeroportparisbeauvais.com . Пропонуються два типи квитків: Single та Return. Перший тип – це звичайний квиток в один кінець. Щодо другого, то він дає можливість проїзду двічі в шатл-басі, тому якщо приліт і виліт з цього ж аеропорту, то цей тип для вас. Single квиток коштує 15,90Є, Return – 29,00. Зауважу, що якщо купувати квиток в касі на кінцевій станції (біля аеропорту або біля метро Porte Maillot), ціна буде 17Є за Single квиток. Тому, звичайно, вигідніше купувати в онлайні.

Шатли з Парижу відправляються за 3 години до вильоту аби був час пройти реєстрацію та контроль.

Ознайомитись зі всією інформацією, що стосується даного аеропорту можна на сайті: https://www.aeroportparisbeauvais.com/en/passengers/

 

User Rating: Be the first one !

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM