Головна / Блог / Шестиденний євротур: Варшава – Париж. ч. 2

Шестиденний євротур: Варшава – Париж. ч. 2

Читайте першу частину : Шестиденний євротур: Краків, Варшава, Париж – ч. 1

Переліт та переїзд в Париж

Варшава – Модлін – це досить невеличкий аеропорт за столицею на відстані 40 км. Звідси можна лоукостом Ryanair долетіти в більшість країн Європи. Париж не є виключенням, а ціна 58Є за переліт в обидві сторони є досить низькою.

Літак Ryanair
bbtour.info

Переліт тривав близько 2,5 годин. Як і у всіх лоукостах, їжа та напої на борту літака платні, але на те він і лоукост .

Що стосується аеропорта у Франції, Париж – Бове знаходиться на досить великій відстані від столиці – близько 80км. Щоправда, такі ж шатл-баси, як і в Польщі, курсують від зупинки біля самого аеропорта до Парижу і відправляються після прильоту кожного рейсу.

Купити квиток на такий автобус можна на офіційному сайті аеропорту Париж-Бове  . Куплений квиток можна використати один або два рази на протягом року, в залежності чи вибрали ви Return (квиток в обидві сторони) чи Single (квиток тільки в одну сторону).

Пройде трошки менше години як вже на в’їзді в це чудове місто буде виднітись велична Ейфелева Вежа. Якщо ви бачите її вперше, вона дійсно вражає! А прибуде шатл до странції метро porte Maillot.

Перебування в Парижі

Ми подорожували невеличкою компанію з трьох людей і нам вдалось забронювати невеличкі апаратаменти з кухнею в 18 окрузі Парижа за 198Є на три ночі. Відповідно одна ніч для однієї людини коштувала 22Є. Враховуючи, що район досить благополучний (такі в Парижі не всі – район північного автовокзалу і Сен-Дені до таких не відносяться, тому не рекомендуємо там бронювати житло), ця ціна є досить приємною, як для столиці Франції.

Часто про те чи інше місто кажуть, що там гарно лише в центрі і таке подібне. Що стосується Парижа, це повна протилежність. Це місто повне приємних та атмосферних закладів, чудової архітектури, гарних та стильно одягнених, приємних і привітних людей, в незалежності від кольору шкіри, раси, віросповідання.

Париж, Лувр
bbtour.info – Лувр

Нам вдалось побути в цьому місті 4 дні. І в кінці нашого пребування ми зрозуміли, що цього несказанно мало, адже просто не вдалось побачити всього чого хотілось.

Звичайно, приїжджаючи в Париж, в першу чергу хочеться подивитись головні місця, які є так чудово розрекламовані: Монмарт, Тріумфальну Арку, Лувр, сфотографуватись біля Мона-Лізи, Сену та міст Олександра ІІІ, Собор Парижської Богоматері або ж Нотр-дам-де-Парі, як його називають французи, Єлисейські поля, звичайно Ейфелеву Вежу, на яку обов’язково потріно піднятись на ліфті, подивитись як блимають ліхтарики на ній з площі Трокадеро, посидіти на Марсовому Полі поряд з Вежею…

Натискайте на відео та насолоджуйтесь нею🙂

Наші враження

Перелічувати можна і далі, головне – це добре спланувати маршрут, адже деякі місця знаходяться неподалік одне від одного, інші – потребують деякого часу на дорогу. До речі, метро в Парижі є дуже чудово розвиненим, тому для економії часу, але не для накопичення вражень можна користуватись й ним. Також важливо не забути спробувати такі відомі французькі круасани та чашечку кави, чого нам, на жаль, не вдалось за браком часу. Але, як кажуть, кожному своє.

В останній день ми зрозуміли, що сюди потрібно приїжджати на тиждень 🙂 Для того, щоб ще більше насолодитись атмосферою вулиці, зайти в будь який ресторанчик, яких там більше ніж будь чого іншого.

Нижче перегляньте два чудових відео з Парижа та читайте продовження

  • Thinking Out Loud
  • Hallelujah на арфі

Дорога назад

Отже, переповнені різних відчуттів та емоцій: бажання спати, втоми, після пройдених 60км за неповні 4 дні та ще близько 20-30км в Польщі, суму, адже 4 дні пролетіли дуже швидко, та захопленості й зачарованості на противагу, ми пішли в те ж місце, куди нас привіз шатл з Бове, та поїхали на наш рейс до Варшави. По відльоту нам вдалось вдало забронювати машину за допомогою blablacar, та доволі швидко доїхати до Львова. Відзначу, що на кордоні в Україну ми провели трохи більше години, що нас дуже здивувало. Все ж, будній день є набагато сприятливішим для перетину кордону.

Ось такою видалась поїздка, після якої залишилось маса емоцій та натхнення на подальші справи і подорожі

Одними із перших запитань зажди є: “Париж? Це ж треба тисяча доларів! Звідки в тебе стільки грошей??”  Вся шестиденна поїздка обійшлась в 390Є, враховуючи 90Є, викинутих на сувеніри та подарунки друзям і близьким. Перельоти: 58Є, житло: 66Є в Парижі та близько 15Є в Кракові. Загалом витрати на дорогу та проживання склали близько 180Є. Досить мала сума як для шестиденного туру, погодьтесь. Головна порада – бронюйте апартаменти, адже тоді ви маєте чудову можливість зекономити на витратах на харчування. Ціни в супермаркетах Польщі та Франції не набагато більші ніж в Україні (дещо є дешевшим, а дещо дорожчим), а асортимент вибору величезний. Витратити до 10Є на день на харчування це досить легка місія в тому випадку, якщо ви не плануєте посиденьок в ресторанах.

Також, очікуйте найближчим часом розширений гайд про → Париж ✅

P.S. не забувайте підписуватись на наш Instagram

User Rating: 5 ( 2 votes)

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM