Головна / Гайди та поради / Аеропорти лоукостерів / Аеропорт Варшава-Модлін WMI

Аеропорт Варшава-Модлін WMI

Гайд аеропортом для лоукост авіаперевізників у Варшаві

Аеропорт Варшава-Модлін знаходиться за столицею на відстані приблизно 40 км. З цього аеропорта здійснює свої рейси найбільший лоукостер Європи – Ryanair у майже всі країни Європи, а також Туніс, Марокко, та деякі інші.

Варшава Модлін

Добратись до аеропорту з Варшави дуже легко. Приблизно кожну годину від Кінотеатру “Кінотека”, що біля автовокзалу “Варшава Центральна”, курсують шатл-баси. Для того, щоб забронювати місце в такому автобусі потрібно відвідати офіційний сайт – ModlinBus . Далі треба вибрати дату та час, що вам підходить і оплатити замовлення за допомогою банківської картки.

Ціна – від 9 злотих в одну сторону. Також важливо те, що з наближенням рейсу ціна збільшується до 33 злотих.

Рекомендую також замовити послугу сповіщення через СМС, яка коштує 1 злотий. У випадку відміни рейсу або інших форс-мажорів ви будете сповіщені про це на свій мобільний.

Аеропорт Варшава-Модлін

Час руху автобуса складає від 35 хв до години, в залежності від наявності корка на дорогах у Варшаві та на в’їзді. Рекомендуємо бронювати місце в автобусі, що відправляється не пізніше, ніж за 2,5 години до вильоту, аби не запізнитись на рейс і в спокійному ритмі пройти посадку.

0

User Rating: 5 ( 1 votes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM