Головна / Uncategorized / Zapadenska Cultura

Zapadenska Cultura

Все гайди, розповіді, поради, пора б відволіктись від цього всього. Отже, відійдемо від теми, традиційний ОФФТОП.

Сьогодні хочу познайомити вас з нестандартними гумористичними роботами галицького хлопака Андрія Васильківа.

Зустрічайте , Zapadenska Cultura 😱😂

«V Sraci buv Givno vydiv»
Так старі добрі учителі галицьких просвітницьких монастирів напоумлювали молодиків. І справді, так воно є. Хто гівна не їв, той не знає гіркого досвіду життя. Або ше кажуть, хто не пив горівки, той не знає справжнього смаку води. Ну, думаю, всім зрозуміло. Зміст вловили. Тому на все свій час… час побути в сраці і час з неї вилазити… головне не переплутати.
То тоді, коли ше тиждень до свят, але вже ніц робити не хочеться 🙂
«To sya Verne»
А тепер про серйозне. Є такий закон. Називається «причинно-наслідковий». То то саме, як «що посієш те й пожнеш», але більш крутіше звучить. Якщо є причина, то будуть наслідки. Якщо є наслідки, значить була якась причина для них. Хочемо ми того чи нє, але воно діє незалежно від нас і наших бажань. Тому, дорогі брати і сестри, робімо добро в тім життю, щоб такі слова, як «то ся верне» мали для нас лише позитивний зміст.
«Hlop bez Vysiv to e Dypa. Borshch bez Myasa to e Zypa»
Ну то без образ, панове. Так говорить прадавня людська західноукраїнська приказка. Кожен хлоп має то любити. Вуса і м’ясо! Без того хлоп не хлоп, а борщ не борщ. То ж якщо хочете, парубки, щоб за вами бігали молодиці – запускайте вуса, але не такі «молочні», як в 15-ти річних шмаркачів, а такі справжні, шоб кололи дівку, єк цілюєш! І так само про борщ… ну то вже до наших молодиць. Нема м’яса – нема борща! Є М’ясо то буде і борщ, і парубок під боком, і не простий, а зрозуміло шо вусатий.
“Антитуристичне”
«Moya Divka to Gorivka»
О так! Горілка і дівки в культурі українців дуже тісно пов’язані між собою. Хтось то казав, що не буває негарних дівчат, а буває мало випитої горівки. Ну, але на жаль є такі дівки, що треба вже дуууже багато тої горівки випити, і то ше не факт шо допоможе. Але є темна сторона цієї історії… Є деякі хлопи, які вже так люблять ту горівку, ніж цицку, що ладні смоктати її цілий день. Тому то є біда! Бо дівочі цицьки то є ліпше ніж горівка… будь-коли і будь-де!!!
«Nedilna Tradition»
Рисунок виконаний за всіма канонами західної культури. Рука, що вказує на алкоголь, спонукає до вживання спиртної рідини. Елегантні напої та бокали означають не якусь там «п’янку», а культурне споживання, що саме по собі має найвищі моральні інтереси. Вазон із квітами має двозначне тлумачення. З однієї сторони він дає зрозуміти те, що можна вживати алкоголь в домашніх умовах. А з іншої – наголошує на красу природи вживання, на позитивну енергетику та сонячний фотосинтез споживача рідини. Тоненький стіл несе в собі ідею мінімалізму та необтяжливості людського буття до чогось матеріально-розкішного. Споживачам алкоголь достатньо маленького благого столика для повної нірвани.
«Restoranne (starshe pokolinnia)»
Старше західноукраїнське покоління то є цілий інший світ. Особливо, коли той світ переноситься в заклади громадського харчування. У такі моменти всі ресторани перетворюються для них на власні домівки. Там можна прийти «зі своїм». То така цікава річ, про яку не має знати жоден кельнер чи бармен. Опція «зі своїм» має працювати безвідмовно будь-коли і будь-де… по-любому! Вона передбачає в собі такі моменти, як «замовлення одного чаю на 5-ох чоловік» (для тих хто не зрозумів, то для того, аби пити свою калганівку «вирощену» в домашніх умовах), «сидіння годинами», «бурчання при розрахунку за чай» та інше. Такі випадки найчастіше були зафіксовані у неділю після відправи. Звідси і бере початок «Nedilna Tradition After Church».

ОФФТОПУ не чекайте, у адміна не так добре з гумором, як би то здавалось 😄

 

0

User Rating: 4.7 ( 1 votes)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM