Головна / Гайди та поради / Будапешт: куди піти, цікаві місця, наш ТОП.

Будапешт: куди піти, цікаві місця, наш ТОП.

Будапешт – столиця Угорщини 🇭🇺. Місто, яке не варто оминати увагою: його колорит, архітектуру, історію, шопінг і всім відомі термальні купальні у серці міста. Куди піти, що робити, що відвідати, а також перевірити: Будапешт красивіший вдень чи вночі? Шукай відповідь разом з нами 🌇🏙🌃🌉.

Топ-5 найвизначніших місць за версією нашого ресурсу. Фотографуй та викладай у соціальні мережі з хештегом #bbtourinfo та позначай на @bbtour.info (instagram, facebook)✅.

5. Набережна Дунаю та мости через річку

Почнемо з кінця топу і безперечної краси набережної Дунаю, яка простягається через усе місто і розділяє дві історичні частини міста: Буду та Пешт. А з’єднують їх величні мости, архітектура яких просто вражає. Не пожалійте часу і себе, здійсніть прогулянку від площі героїв до Дунаю через проспект Андраше, далі вулицею Джозефа Атілли і виходите до Ланцюгового моста Сечені, де насолоджуєтесь краєвидами набережної. Потім прямуйте до моста Елізабет, і обов’язково візьміть екскурсію корабликом вечірнім Будапештом по Дунаю. Поміж двох мостів знайдете поромний причал, де можна замовити подорож річкою, приємно попиваючи угорського Токаю.

Будапешт, куди піти, цікаві місця
Фото: ua.wallpapers-fenix.eu

4. Термальні купальні Сечені

Угорщина, а зокрема серце країни – Будапешт – всесвітньо відомі своїми термальними купальнями. Найпопулярніша серед туристів – купальня Гелерт. Варто також згадати Кірай, Рудаш і Лукач. Та тим не менш, мова піде про найбільший лікувальний і релаксовий комплекс Сечені, розташований по пестську сторону міста. У 1879 році було відкрито джерело, яке й у наші дні подає гарячу воду (найгарячіша 74-75 °C) до купальні.

Ціна залежить від послуг, дня і години. Детальну іформацію дивись на офіційному сайті → тут ✅.

Будапешт, куди піти, цікаві місця
Фото: szechenyibath.hu

3. Будайська фортеця або королівський замок

Адреса фортеці: Palota út 1. Найближча станція метро: Batthyány tér, лінії М2. 

Впродовж 700-та років фортеця служила резиденцією угорських королів. Багато разів зазнала перебудов і відновлень, оскільки була пошкоджена під час повстання у 1849 році, а також у лютому 1945 року.

Вишуканість, величність та таємничість очікують вас при знайомстві з фортецею. Не забудьте про фото, а якщо ви подорожуєте у холодну пору року, одягніться тепліше, адже при високому розташуванні там добрячий вітер та прохолода.

Будапешт, куди піти, цікаві місця
Фото: dasha.ho.ua

2. Площа Героїв

Також ви можете почути назву Площа Тисячоліття, адже найважливішим об’єктом є Пам’ятник Тисячоліттю, початок будівництва якого приписують на 1896 рік на честь святкування 1000-ліття угорської держави. Поблизу площі розташовані Музей Образотворчих Мистецтв, Палац Мистецтв, невеличка парковка, де більшість турагенцій роблять висадку своїх клієнтів. Позаду площі за 10 хвилин ходьби розташовані термальні купальні, а також порадимо пройтись проспектом Андраше, далі звернути на вулицю Teréz krt (на цій вулиці є декілька закладів, в яких за помірними цінами можна перекусити).

Будапешт, куди піти, цікаві місця
фото: moreturiv.com.ua

1. Будинок парламенту

Напевно саме те місце, яке спонукає вас до питання: вдень чи вночі? Адже, побачивши при світлі це місце, затримуєш подих від його величності, і усвідомлюєш скільки існує історій і подій, пов’язаних з цією будівлею, візитівкою міста. Для мене все ж родзинкою було побачити парламент вночі, спускаючись корабликом по Дунаю. Чому? Дивіться самі.

І на кінець шопінг.

Для мене найзручніше та найцікавіше було відвідати WestEnd City Center. Його особливості: великий розмір, купа брендів, яких в Україні ще немає, велика к-сть акцій та знижок на різний товар, а також море фудкортів. Що тут радити? Заходьте і робіть покупки 🇭🇺 🇺🇦 💶.

ОФФТОП чи ні вирішувати вам 😉

User Rating: 4.65 ( 1 votes)

Підписуйтесь на нас в соцмережах та не пропускайте цікавинки зі світу подорожей😉

TELEGRAM
FACEBOOK
 INSTAGRAM